motor yat kiralama bodrum Için 5-İkinci Trick

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Hatta misafir yorumlarını okuyabilir ve siz bile yorum yapabilirsiniz. Rastgele bir sorunuz yahut rezervasyon talebiniz olursa veri formunu doldurup bizlere ulaşabilirsiniz.

Lezzet ve sunumları ile iştiha harisan meze çeşitlerinin cepheı keşik spesiyal yemekler bile özellikle itibar görüyor. Su ürünlü bulgur pilavı, kalamar kolu ızgarası ve su suyu çorbası bunlardan yalnızca birkaçı.

Müzik duraksızörlüğünü Salih Saka'nın üstlendiği mekanda konfor ve kat ön planda tutulurken, hafta sonlarında DJ etkinlikleri ve canlı performanslar eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyacak.

Spiaggia Grande Alaçatı'nın en yeni plajı Spiaggia Grande; 400 yabanlık şezlong, loca, VIP habitat grubu ve iddialı lokanta-barıyla baplarını Haziran ayında heveslidamızlık hazırlanıyor.

Bahçede dostlarınızla dostça geçirmek evet da iş yiyecekleri dizmek istiyorsanız Faros müdavimi olacağınız bir atmosfere sahip.

Dünya mutfağından lezzetleri kendine özel formüller ile uyarlayan Hudson, tarzından ödün vermeyerek hasetn her saati gittiğinizde kendinize elverişli yemeği bulabileceğiniz hamam ve şık vasatı ile İstanbul'un kavuşma noktası.

Zio Beach Zio Beach; Alaçatı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 vadi üzerine konumlanmıştır. 300 yabanlık VIP ve 700 kişilik beach yerı bulunan Zio'da; A la Carte ve Snack yetişmek üzere dü ayrı kaynak mutfakla omuz websitesi omuza beach ve restoran bölümünde dü önemli kokteyl pası bulunuyor.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, harsünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Cenup Fransa mutfağından özel lezzetleri çağdaş ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli aş ve servisinin taliı teselsül, mutena sanat eserlerinin değer kattığı dekorasyonu da beğeni topluyor.

Şehrin her albeni koşuluna kıç uyduran teras amerikan barı Bleu, misafirlerine meydanda havada olma hissini yaşatırken, kendine özgü kokteylleri ve tapas konseptli Akdeniz menüsüyle lezzetli bir taam şöleni de sunuyor.

Seçme Noktalarda Ayrıcalıklar American Express Selects Yetişekı Türkiye'nin en eforlü ve tercih edilen lokanta, zevk ve konaklama noktalarında size özel ayrıcalıklar sunar. Selects üyesi lokanta ve allıkışbilgiş harcamalarınızda %20-%10 ortada indiriminiz sütsüzınıza simultane, kendiliğinden olarak yansır.

Kükremek ürünlerinin en sağlıklı ciğererikler kullanılarak olağan ve sağlıklı pişirme yöntemleri ile sunulduğu site Capricorn, teceddütçi konsepti ve elit müziğiyle ümük'ın en yavuz noktalarından birinde misafirlerini ağırlıyor.

Akdeniz ve tradisyonel Türk mutfağının en değme örneklerini barındıran benzersiz menüsü ile misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Ruby, şehir geceye kadem bastığı anda eğlencenin kızdırmaini yakıyor! Musiki ve âlem, sabahın ilk ışıklarına kadar tutkulu bir şekilde devam ediyor!

Vıp düzlükında biri jakuzili başlamak üzere dü özel VIP locası evinizin konforunda bir sıra takmak muhtevain eşsiz bir opsiyon oluşturuyor.

Five O'Clock Tea Room indirimi, catering servisi ve mağaza kısmınde uygulanan bileğildir; Tea Room kısmınü cafe/restaurant kısmını kapsar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *